Ucuz Hosting

Ücretsiz E-ticaret Sitesi Nasıl Yapılır: 9 Bedava E-ticaret Sitesi Oluşturucu

Ücretsiz bir E-ticaret sitesi nasıl yapılır? Çevrimiçi perakende web sitenizi başlatmak için gereken tek şey, etkili bir e-ticaret sitesi oluşturucusudur. Ücretsiz E-ticaret Sitesi yapmak için deneme hesaplarını kullanmalısınız ben en güvenli kurumsal firmaların listesini yaptım kredi kartına ihtiyaç olmadan deneme hesabı başlatabilirsiniz.Çevrimiçi ödeme sisteminizi kullanan en iyi alışveriş sepeti teknolojisi olmadan, gelen müşterilerin sitenizi daha hızlı bir şekilde terk ettiğini görürsünüz.

9 Bedava E-ticaret Sitesi Oluşturucu Ücretsiz Deneyin

✅1-Shopify (ÜCRETSİZ 14 GÜN Başlangıç ​​Denemesi)   Tamamen risksiz. Kredi kartına gerek yok

Shopify

Resmi Siteyi Ziyaret Edin:  Shopify

ÜCRETSİZ 14 GÜN Başlangıç ​​Deneme  Shopify size avantaj sağlayacak birçok şablon tasarım yapıları sunar, böylece mağazada size yardımcı olacak herhangi birini işe almak zorunda kalmazsınız. Çevrimiçi mağazanızı tam anlamıyla oluşturabilir, stil oluşturabilir ve başlatabilirsiniz. Shopify çağdaş, sofistike tasarımlar sunar böylece tarzınıza ve şıklığınıza uygun bir şey bulacağınızdan emin olabilirsiniz .Kesinlikle risksiz deneyin. Kredi kartına gerek yok.


✅2-Wpengine ( 2 ay ücretsiz alın)

Wpengine

Resmi Siteyi Ziyaret Edin:  Wpengine

ÜCRETSİZ 60 GÜN Başlangıç ​​Denemesi:  Web üzerinde yeni bir mağaza açmayı planlıyorsanız, WordPress harika bir seçimdir. Şimdi, on yıldan fazla bir süre önce, WordPress bir platform olarak büyüdü ve olgunlaştı – şimdi web’in yüzde 26’sını güçlendiriyor.WordPress’in kullanım kolaylığı, uzun vadeli canlılık ve fantastik eklentileri onu bir e-ticaret girişimi başlatmak için mükemmel bir platform haline getiriyor. İşinizle büyüyebilir ve ölçeklenebilir. Ücretsiz e-kitabı indirin, WordPress üzerinden E-ticaret:A Başlangıç ​​Kılavuzu , şimdi ve WordPress’te bir e-ticaret sitesine başlamak için nelere ihtiyacınız olduğunu öğrenin.


✅3-Cloudcart (ÜCRETSİZ 14 GÜN Başlangıç ​​Denemesi)

cloudcart

Resmi Siteyi Ziyaret Et:  Cloudcart 

ÜCRETSİZ 14 GÜN Başlangıç ​​Denemesi  Cloudcart gösterge paneli, siparişler, ürünler, müşteriler, indirimler ve raporlar gibi öğeler için sol taraftaki sekmelerle yeni başlayan bir rüyadır. Etkileyici bir uygulama mağazası, ölçeklendirme kabiliyetinizi artırır ve satışlarınız, siparişleriniz ve stokunuzla ilgili bazı hızlı istatistikleri, birincil gösterge panosu sayfasından alırsınız.


✅4-1ShoppingCart (4 hafta boyunca, risksiz ve ücretsiz olarak deneyebilirsiniz).

1ShoppingCart

Resmi Siteyi Ziyaret Et:  1ShoppingCart

1ShoppingCart, üyelerin üyeliklerini, abonelikleri veya yinelenen faturaları işleyebilecek çevrimiçi mağazalar oluşturmasına yardımcı olan bir eTicaret yazılımıdır. 1ShoppingCart kullanılarak oluşturulan araçlar, mobil cihazlara göre optimize edilmiş olup, mevcut müşterilere veya akıllı telefonlarına veya tabletlerine büyük ölçüde güvenen potansiyel müşterilere ulaşmanızı sağlar.


✅5-Highwire (Tüm planlar uzun vadeli taahhütler veya sözleşmeler olmaksızın aydan aya kadardır.)

Highwire

Resmi Siteyi Ziyaret Edin:  Highwire

Bir mağaza kurmak ve online satışa başlamak ne kadar kolay olacağına şaşıracaksınız.Highwire hiçbir ekstra ücret ödemeden premium bulut barındırma içerir. Sunucular, yazılımlar, veritabanları veya güvenlik konusunda endişelenmenize gerek yok.


✅6-Site123 (En kolay ücretsiz web sitesi oluşturucu)

site123

Resmi Siteyi Ziyaret Et:  Site123

Hazır stiller ve düzenler kullanarak bir web sitesi oluşturun. Tasarım veya kodlama becerileri gerektirmez. Sadece içeriğinizi girin ve 1, 2, 3 – yukarı ve çalışıyor! Özel veya kurumsal bir İnternet kullanıcısı için mükemmel bir çözüm.


✅7-SiteSell – (Ücretsiz Deneme)

SiteSell

Resmi Siteyi Ziyaret Et:  SiteSell

SiteSell, Site Build It (şu anda Solo Build It!) Olarak adlandırılan “tescilli” sistemlerinin, teknik bilgisine sahip olmayan herkesin, başarılı, gelir getiren, “hayat değiştiren” bir web sitesi oluşturmasına yardımcı olacağını iddia eden bir şirkettir. Adım adım eğitici Eylem Kılavuzunu izleyin.


✅8- 3dCart – Alışveriş Sepeti Yazılımı (15 günlük ücretsiz deneme)

3dCart

Resmi Siteyi Ziyaret Et:  3dCart

SEO için en iyi e-ticaret yazılımı olan 3dcart ile çevrimiçi mağazanızı oluşturun. 15 günlük ücretsiz deneme sürümümüzle% 100 ücretsiz deneyin ve bugün çevrimiçi olarak satış yapmaya başlayın.

✅ 9- Sellfy – En E-ticaret Platformu Ücretsiz Deneme

sellfy

Resmi Siteyi Ziyaret Edin:  Sellfy

Mağazanızı ücretsiz açın ve birkaç dakika içinde satmaya başlayın. Sellfy, ürün barındırma, ödeme güvenli ödeme ve son kullanıcılara içerik teslimi ile ilgili her şeyi ele alır.


Bu listeden size uygun olan e-ticaret sitesi oluşturucuyu önce deneyerek karar verebilirsiniz.

Web sitenizi perakende satış işini bir sonraki seviyeye taşıyorsanız veya yeni bir online girişimci olarak çalışmaya başlıyorsanız, başarılı olmanız gereken önemli bir şey var.

Bir e-ticaret sitesi oluşturucu arıyor korkutucu ve kafa karıştırıcı olabilir, sadece olması gerektiğini bilmek! Gerçekten en iyi alışveriş sepetinin ne olduğunu nereden biliyorsunuz  ?

Alışveriş sepeti barındırma temel olarak sunucuların web sitenizi depolamasını ve barındırmasını sağlayan bir hizmettir. Farklı sağlayıcılar çeşitli destek ve tasarım araçları sunacak. Çok temelden daha gelişmişe kadar değişebilir. Her şey şirkete ve aylık hizmet için ödediğiniz miktara bağlı.

Herhangi Bir E-Ticaret Sitesi Oluşturucu Hizmetiyle İlgili Seçenekler

1. Fiyat – Çoğu e-ticaret web sitesi oluşturucu hizmeti, tüm işletmelere yönelik birden fazla aylık fiyat planı sunar. En küçük ev tabanlı işletmeden büyük perakendecilere kadar herkes, iş modellerine, bütçesine ve satış hacmine uyan bir seçenek bulabilir.

Her bir plan, belirli bir miktar depolama alanı, satış için sunabileceğiniz ürün sayısı, bant genişliği (web siteniz ve ziyaretçileriniz arasında aylık olarak aktarılabilecek veriler) ve gelişmiş satış ve pazarlama araçları sunacaktır. Bu araçlar genellikle indirim kuponu kodları, hediye sertifikaları, e-posta promosyonları vb. Sunma kabiliyeti gibi öğelerden oluşur. Bunun gibi seçenekler bazen sadece daha pahalı planlarda sunulur.

E-Ticaret Sitesi Oluşturucu

Bir e-ticaret web sitesi oluşturucusu için alışveriş yaparken ihtiyaç duyacağınızı düşündüğünüzden emin olun. Gerekirse, daha sonra her zaman yükseltebilirsiniz. İlk başladığınızda gerekmeyebilecek servis seçenekleri için daha fazla ödeme yapmanın bir anlamı yok.

2. Destek – Web siteleri oluştururken ne kadar deneyimli olabileceğiniz önemli değildir. Eğer sizin için yeni bir şey varsa o zaman bir öğrenme eğrisi söz konusu olacaktır. Bu, yeni çevrimiçi işletme sahipleri ve web yöneticileri için özellikle önemlidir. Nakliye ücretleri veya farklı yerler ve benzerleri için satış vergisinin nasıl ayarlanacağı gibi bileşenlerin nasıl yapılandırılacağı konusunda sorularınız olacaktır.

Sorularınızı cevaplamak için hazır ve iyi bir destek personeline sahip olmak çok önemlidir. Teknik olmayan zihniniz için ileri düzeyde geliştirilebilecek sorunlar için teknik destek, ürün veritabanınızın kesintiye uğraması ya da kazara silinmesi nedeniyle alt çizginizi etkileme potansiyeline sahip web sitesi sorunlarınız olduğunda bir yaşam çizgisi haline gelecektir. En iyi alışveriş sepeti servisini sunmak, en iyi destek ekibine sahip olmakla başlar.

3. Tasarım Özellikleri – En iyi ürünleri sunmak veya kafanızdaki en yaratıcı site tasarımına sahip olabilirsiniz, ancak bunu gerçek bir web sitesine nasıl dönüştüreceksiniz? Web sitesi tasarımına yaklaşmanın genellikle üç yolu vardır.

Öncelikle, grafik bilgisi için programlama bilgisi ve Photoshop kullanarak her şeyi sıfırdan oluşturabilirsiniz.

İkinci olarak, tüm tasarımı sizin için yapan bir e-ticaret sitesi oluşturucu bulabilirsiniz. Bu başlangıçta iyi gelebilir, ancak sitenizi oluşturma sürecini başlatırken, yakında sayfalarınızın kişiselleştirilmesi ve nasıl göründüğüne dair bir kontrol sahibi olmanızı istersiniz.

Son olarak, en iyi seçenek yukarıdaki iki seçeneği birleştirmektir. İyi bir e-ticaret sitesi oluşturucu, tasarım şablonlarını ve özelliklerini kullanmaya hazır bir sürü sunarken, aynı zamanda sitenizi istediğiniz gibi özelleştirmek için programlama kodunu düzenleyebilmenizi sağlar. Programlama, daha sonra yapmayı öğrendiğiniz bir şey olabilir veya ihtiyaç duyulduğunda bir programlayıcıyı işe almak daha rahat hissedebilirsiniz. Her iki durumda da sitenizi gerçekten kişiselleştirmek istiyorsanız, dil kodlamasını manuel olarak düzenleme seçeneğini tercih edebilirsiniz.

Yukarıdaki ipuçları, bir e-ticaret web sitesi oluşturucusu düşünüldüğünde nelere bakmanız gerektiği konusunda size iyi bilgiler vermelidir. En iyi alışveriş sepeti sağlayıcısını bulmak, herkesin ihtiyaç ve bütçe endişelerine göre farklı olacak. Ancak bu önemli hususları bilmek doğru soruları sormanıza yardımcı olacaktır.

Ayrıca, ücretsiz bir deneme sunan sağlayıcılar bulmaya çalışın. Böylece, ürünlerinizi demo düzenleyebilir, destek hizmetlerinin neye benzediğini öğrenebilir ve çevrimiçi başarınız için en önemli bağlantınızın neler olabileceğine aşina olabilirsiniz.

e-Ticaret Siteleri

Çevrimiçi işiniz için en iyi alışveriş sepetini ararken fiyat, dikkate alınması gereken tek faktördür. Güçlü destek kanalları ve aktif bir forum sağlayan e-ticaret web sitesi oluşturucularına bakın. Forumlar çok yararlıdır çünkü uzmanlar ve düzenli kullanıcıların hepsi bilgi paylaşımı ve birbirlerine yardım etmeleri ile doludur. Forum desteği sorularınızı cevaplamadığında, gerektiğinde elinizi tutmak için özel bir teknik destek ekibiniz olduğunu bilmek rahatlatıcıdır. Siteniz çökünceye kadar ne kadar değerli olduğunu düşünmeyin ve geçen her dakika para kaybedersiniz.

Bir e-ticaret sitesi oluşturucusunda aranması gereken başka bir şey de, çeşitli aylık fiyat noktalarında sunabilecekleri seçenekler. Bazıları, düşük bir aylık aylık hosting oranı ile sizi cezbeder, ancak müşterilerinizin indirim kodlarını sunma yeteneği gibi herhangi bir kullanışlı özellik istiyorsanız, daha pahalı planlara yükseltme yapmanızı sağlar. En iyi hizmetler, çoğu satış aracını sunacaktır. Tüm fiyat planlarında ve yalnızca sattığınız ürün sayısına veya kullandığınız bant genişliğine göre daha fazla ücret alınır. Bu gerçekten sorun değil, çünkü yeni başlayan şirketler çok fazla trafik almayacak ya da büyük bir ürün teklifine sahip olmayacak.

Ücretli bir e-ticaret web sitesi kurucusu için Shopify barındırma hizmetini kesinlikle öneririz. Mükemmel teknik destek, zengin özellikli satış araçları ve uygun fiyat planları alırsınız. Son zamanlarda en iyi e-ticaret platformu seçildiler ve her çeyrekte pazar paylarını artırmaya devam ettiler. Yukarıdaki yazılarda e Ticaret hakkında daha fazla bilgi edinin ve bir test sürüşü için hizmet almak üzere 15 günlük ücretsiz deneme süresinden yararlanın.

Leave a Reply

Your email address will not be published.