sanal telefon

Bedava Deneyin Sınırsız Sanal Telefon Numaraları (190+ Ülkeye Çağrı Yap)

Denemek için% 100 ücretsiz Sınırsız sanal telefon numaraları ile iş aramalarınızı yönetin, yönlendirin ve cevaplayın.Sözleşme Yok! Sanal Numaralarımızı 2 dakika veya 10 yıl boyunca kullanın.En güvenli profosyonel firmaları listeledik size uygun olanı ücretsiz deneyebilirsiniz.Burda listelenen sanal telefon numarası alma firmalarını tümünün sitelerini ziyaret etmenizi öneririm bazen cazip kampanya yapıyorlar.

En iyi 10 Sanal Telefon Sistemlerini inceledik işte sonuçlar

 • eVoice İncelemesi.
 • Tossable Basamak İnceleme.
 • VirtualPBX İncelemesi.
 • Talkroute İncelemesi.
 • CallHippo İnceleme.
 • eFax İncelemesi.
 • FreedomVoice İncelemesi.
 • MyFax İnceleme.
 • Nextiva İnceleme.
 • Phone.com İnceleme.
 • Ringcentral İnceleme.
 • RapidFax İnceleme.
 • Vonage İş Çözümleri İnceleme.

✅eVoice İnceleme (30 günlük ücretsiz deneme)

eVoice, son teknoloji bulut tabanlı sanal ofis çözümleri sunan j2 Global tarafından desteklenen bir sesli posta yönetim hizmetidir. eVoice, küçük işletmelere her yerden iş iletişimi ile başa çıkma esnekliği sağlar.

Sunulan ürünler

eVoice, tek bir kullanıcıdan büyüyen küçük işletmelere, her birinde 4 farklı plana kadar çeşitli planlamalar sunar. Profesyonel plan ayda 12,99 $, 300 aylık dakika, 2 eklenti ve 6 numara sunuyor. Sonraki, aylık aylık 29.99 $, 5 uzantı ve 15 sayı ile Small Business Plan 1’dir. Bir sonraki kademe İş Planı aylık 49.99 $, 2000 aylık dakika, 10 eklenti ve 30 rakam. Son olarak, 4000 aylık dakika, 15 uzantı ve 45 rakam dahil olmak üzere ayda 79.99 USD en büyük İş Planına sahibiz. Bu hizmetin sizin için uygun olup olmayacağından emin değilseniz, 30 günlük ücretsiz deneme süresi vardır ve suları test etmek için herhangi bir taahhütte bulunmadan kayıt olabilirsiniz.

Ek özellikler

Bu planlar, küçük işletmelerin telefon iletişimini kapsaması için ihtiyaç duyacağı her şeyi sunuyor. Önceden var olan bir işletme numarasını veya yeni oluşturulmuş bir ürünü kullanma seçeneğiniz vardır. Yukarıdaki özelliklere ek olarak aylık aboneliğinize daha fazla özellik eklenmiştir. Birisi beklemede iken, hesap yönetimi, çağrı engelleme, çağrı yönlendirme, sesli mesaj, müzik arasında değişecektir. Ayrıca, herhangi bir iOS veya Android tabanlı telefonla kullanımı sorunsuz hale getiren bir mobil uygulamasının da eklenmesi de vardır.

Bu düzenli özelliklerin yanı sıra daha sonra ek bir ücret karşılığında satın alınabilecek bir dizi premium özellik vardır. Bu özellikler iş manifatura, çağrı kaydı, uluslararası numaralar, canlı bir resepsiyonist, giden faks, premium transkripsiyon hizmetleri, özel telefon numaraları ve web / video konferansıdır.

eVoice İnceleme

Top 10 Sanal Telefon Sistemleri

özet

eVoice, daha iyi iletişim arayan küçük bir işletmedeki herkes için çok makul bir hizmet sunmaktadır. Burada anahtar kelime küçük bir iştir. En büyük temel abonelik 45 rakamı ile bu şirket büyük erkeklerin hiçbirini hedeflemiyor. Piyasada olmayı istedikleri piyasayı biliyorlar ve ona iş yapıyorlar, bu da işi anladıklarını gösteriyor.

Bu gözden geçiren için sorunların olduğu yerlerde çoğunlukla pazarlamada, ancak çoğu şirket bu konuda suçludur. Gerçekten okuyana kadar size çekici görünen uzun bir hizmet listesi sunarlar. Bu hizmetlerin çoğu ya farklı şekillerde tekrarlanır ya da normal hizmete ekstra değer sunmaz. Genel olarak, küçük iş adamları sunmak için iyi bir ürün ve pazarlama stratejisine sahiptirler ve herhangi bir iletişim ihtiyacı için dikkate alınmalıdır.


✅Tossable Digits İnceleme (Sınırsız Sanal Telefon Numaraları)

Sözleşme Yok! Sanal Numaralarımızı 2 dakika veya 10 yıl boyunca kullanın. İstediğiniz zaman iptal edin, soru sorulmadan. Herhangi bir telefona bir veya daha fazla Sanal Numara ekleyin. Bunları her şey için kullanın: satış, reklam takibi, iş, emlak. Sanal Numaraları yerel olarak veya 60’ın üzerinde diğer ülkelerde bulun. Hemen hemen her ülkede herhangi bir telefona çağrı alın.

Tossable Basamak İncelemesi

Top 10 Sanal Telefon Sistemleri

Tossable Digits kullanımı kolay, sağ tarafa göre fiyatlandırılır ve bana talep üzerine yeni numaralar yaratma olanağı verir.


✅VirtualPBX İncelemesi (Temel $ 12,99)

VirtualPBX iş telefonu servisi, sözleşmeler veya widget’lar ile sizi rahatsız etmeyecektir. Unified Communications teknolojisi ve HD Voice ile işinizi en üst seviyeye çıkaracak. Planınızı, kullanıcı sayısını ve işletmeniz için en uygun ödeme seçeneklerini seçin.

VirtualPBX İncelemesi

Top 10 Sanal Telefon Sistemleri

Sanal PBX’in çağrı işleme kuralları, bir çağrıyı engelleme, sistem yöneticisine çağrıları yönlendirme, bir uzantıya yönlendirme, bunları bir ACD Kuyruğuna gönderme veya bir sesli posta kutusuna göndermeyi içerir. Sanal PBX sesli mesajlarınızı çevrimiçi saklar ve şunları yapabilirsiniz: Bir sesli posta aldığınızda e-postanız yoluyla bir uyarı veya mesaj almayı tercih edin.

✅Talkroute Review (Denemek için% 100 ücretsiz)

İş Aramalarınızı Yönetin, Yönlendirin ve Cevaplayın. İşinizi cep telefonlarınızı ve sabit hatlarınızı kullanarak yönetin! Talkroute, 1000’den fazla işletmenin müşterilerine her gün iletişim kurmasına yardımcı olur! Yeni bir Yerel ve / veya Ücretsiz Numarayı seçebilir veya mevcut bir iş numarasını Talkroute’a aktarabilirsiniz. Numaraları istediğiniz zaman ekleyebilir, kaldırabilir ve aktarabilirsiniz.

Talkroute İncelemesi

Top 10 Sanal Telefon Sistemleri

Talkroute’un Çağrı Yönlendirme ve Yönlendirme, işinizin sizi götürdüğü yere çağrı yönlendirmenizi sağlar. Bu esneklik, işletmenizin cep telefonunu gerçekten hareket ettirmenize izin verir – her yerde iş görüşmeleri yapmanızı sağlar: ev, ofis veya yol.


✅CallHippo İnceleme (Ücretsiz Demo İste)

Yerel Numaranızı Hemen Alın. 190+ Ülkeye Çağrı Yap.
Hiçbir Danışma Telefon Gerekir.Geri arama kayıtları aracılığıyla her çağrıyı analiz ederek müşterilerinize en iyi desteği verin. Belirli bir çağrı temsilcisi tarafından yapılan aramaların toplam sayısını azaltın ve çalışan verimliliğini belirleyin.

CallHippo İncelemesi

Top 10 Sanal Telefon Sistemleri

özet

MyFax Kurulum ücretsizdir ve kullanıcı arayüzü kullanımı basittir. Sunulan hizmetler elbette çoğu çevrimiçi faks sağlayıcılarının tipik bir örneğidir, ancak daha sonra sistem, gördüklerimizden daha iyi çalışır. Ayrıca bir mobil uygulamanın ve 7/24 desteğin de faydası vardır, fiyatlandırma da mükemmeldir. Eğer MyFax’ın özellikleri daha fazla ve aynı zamanda android üzerinde mevcut olsaydı, farklı bir hikaye olurdu, ama bu arada MyFax’ı 5 yıldızdan saygın bir 3’e çıkarıyoruz.


✅Nextiva İnceleme (SINIRSIZ ARAMA)

Nextiva, Tomas Gorny tarafından 2006 yılında kurulan internet protokolü (VoIP) iletişim işinde bir ses. ABD’de bulunan Nextiva, internet iletişiminde uzmanlaşmıştır ve 2008’de “1 numaralı VoIP iş sağlayıcısı” olarak derecelendirilmiştir. Nextiva, özellikle faks ve mobil cihazlar için özel olarak hazırlananlar dahil olmak üzere birçok ürün sunmaktadır. Nextiva’nın amacı, her boyuttaki işletmeler için etkili ve profesyonel iletişim çözümleri sunmaktır.

Sunulan ürünler

Nextiva Ofisi

NextOS Uyumluluğu ile iletişim servisi. Nextiva ofisi iki formatta geliyor: ofis pro ve kurumsal. Servisin her iki varyasyonu da tam destek ve çözümü kurmak için adım adım kılavuzluk sunar. Nextiva, benzerleri tarafından üretilenler de dahil olmak üzere birçok farklı VoIP cihazını kurmak için destek içermiştir; Cisco, Polycom ve Panasonic; Bu, işin Nextiva sistemine uygun donanım satın almak için fazladan para harcamak zorunda olmadığı anlamına gelir. Sistem, bir işletmenin telefon sistemine aşağıdaki gibi profesyonel ve önemli dokunuşlar ekler; Kaydedilmiş tebrikler, Beklemede müzik ve arama kaydı. Nextiva ofisinin özellikleri bol ve kaliteli, bir iş telefonu ve faks ihtiyaçlarına etkin bir çözüm sunmalıdır. Tüm paketler, sabit aylık ücret için sınırsız arama ve faks hizmeti sunar. Bu hoş bir dokunuş. Ancak, mobil uygulama ve çağrı kaydının yalnızca kurumsal paketlerde kullanılabileceğini bulmak biraz hayal kırıklığına uğruyor.

Nextiva Bulut Çağrı Merkezi

Kurumsal lider özellikleri ve büyük bulut ağlarının kullanımı ile bir profesyonel merkez barındırma hizmetidir. Nextiva’nın ev sahipli çağrı merkezleri, büyük finansal avantajlar ve en yeni teknolojilere erişim de dahil olmak üzere bir işletmeye birçok avantaj sunar. Profesyonel olarak barındırılan çağrı merkezleri sağlamanın üstünde; Hizmet ayrıca web tabanlı istemciler ve denetleyici araçları içerir. Dünya çapında bulut bağlantılarının kullanılmasıyla, hizmetlerinizin hiçbir zaman kesintiye uğramamasını sağlamak için büyük bir sistem bulunmaktadır. Bulut çağrı merkezi, çağrıları yönetmede büyük bir adım atıyor ve işinize çok az maliyetle büyük bir iş gücü katıyor.

Nextiva Connect

Bireyin çağrı yönetiminin profesyonelliğini geliştirmek için tasarlanmış kişisel bir hizmettir. Servis, bireyin kendisinin seçebileceği ücretsiz bir numara ve bir kişi kullanılamaz olduğunda çağrıları bağlamak ve yönetmek için bir otomatik görevli sunar. Aramalar aynı zamanda 5 farklı telefona yönlendirilebilir ve bu da müşteri için daha hızlı bir bağlantıya neden olur. Servis, sınırsız sayıda uzantıya izin verir, bu da müşterileri mümkün olan en kısa zamanda doğru yere ulaştırmak için otomatik menünüzü oluşturabileceğiniz anlamına gelir. Servis, tek bir cep telefonundan çalışır, yani fazladan donanım satın almaya gerek yoktur. Nextiva bağlantı, lider iletişim yöneticisinin, nerede olursa olsun, profesyonel ve lojistik olarak çalışmasını sağlar.

Nextiva ayrıca vFax gibi hizmetler de sunmaktadır; faksları otomatikleştirmek için tasarlanmış bir araç, eski hizmeti modern standartlara getiriyor.

Nextiva Gözden Geçirme

Top 10 Sanal Telefon Sistemleri

özet

Her büyüklükteki işletmeler için paketler, rekabetçi fiyatlandırma ve profesyonel bir fon ile, Nextiva ofisi, VoIP iletişim endüstrisindeki en büyük yarışmacılardan biridir. Ürün sorunsuz çalışır ve az miktarda giriş ile bağımsız olarak çalışır. Müşteri desteğine, temiz bir kullanıcı arabirimine, bir sonraki donanımın desteklenmemesine ve NextOS’un kullanımıyla çok yoğun odaklanıldığında, nextiva’nın ofis hizmeti hiçbir şekilde işe yaramıyor. Ürün, iş iletişimi ihtiyaçlarına tam bir çözüm sunuyor. Küçük işletme sahipleri bile VoIP hizmetlerini mobil olarak yönetmek ve barındırılan bir çağrı merkezine erişim sağlamak istediğinden, daha küçük işletmeler ve daha sıkı bütçeler için daha fazla özellik kullanıma sunulduğunu görmek isteriz. Özellikler, kullanılabilirlik ve fiyatlandırma açısından; Nextiva ofis bulut çağrı merkezine ve vFax’a çok sevinç veriyoruz.


✅Phone.com İnceleme (Özel Telefon Numaraları)

Phone.com, yüksek kaliteli iş VoIP hizmeti sunmaktadır. Basit planlar ve kullanıcılara 40’tan fazla araç sunuyorlar. Amerika Birleşik Devletleri dışındaki bireyler ve diğer işletmelerle ilgilenen işletmeler için mükemmel bir seçimdir. Şu anda iki plan sunuyorlar. En küçük plan sınırlı sayıda dakika ile birlikte gelirken, daha büyük plan sınırsız sayıda dakika ile gelir. Kanada, Almanya, İsrail, Hollanda, İtalya, Fransa ve Porto Riko dahil olmak üzere çeşitli farklı ülkelere ücretsiz telefon görüşmeleri sağlayarak kendilerini sektörün diğer yerlerinden ayırabildiler. VoIP servis sağlayıcılarının büyük çoğunluğu sadece Kanada’ya uluslararası aramalara izin vermektedir.

Özellikler

Phone.com, rakiplerinin çoğuyla eşleşemediği geniş bir yelpazede farklı özellikler sunduğundan emin olarak kendilerini rekabetten uzaklaştırabilmiştir. Tüm planları sınırsız sayıda uzantı ve mobil ofis eklentileri ile kullanıcıların mobil cihazlarından VoIP sistemine bağlanmasına izin veriyor. Metin çevirisi, gelen ve giden faks, çağrı kaydı, arayan analizleri ve uluslararası sanal numaralara sesli mesajlar sunarlar. Ayrıca gerçek sınırsız dakika ve sınırsız kullanıcı özellikleri sunarlar. Sektörde güvenilir bir isim arıyorsanız, Phone.com kesinlikle en iyilerinden biridir.

Phone.com ayrıca bir dizi premium özellik de sunmaktadır. Bu özellikler, renklerinizle ilgili bilgi almanızı sağlayan arayan analizi içerir. Bilgisayarınıza ve bir iletişim cihazına dönüştürmenize, müzik tutmanıza, kayıt tutmanıza ve global numaralara dönüştürmenize olanak veren sesli mesaj transkripsiyonu, iletişimci sunar.

Fiyatlandırma

Phone.com hizmetlerinde fiyatlandırma oldukça basittir. “Paylaşılan Dakikalar” planı olarak bilinen en küçük planı, 300 dakika, bir telefon numarası sağlar ve ayda 14,99 ABD dolarıdır. Sınırsız plan, sınırsız kullanıcı, bir telefon numarası ve ayda 24,99 ABD doları için kullanılabilir. Sınırsız + Paylaşılan plan, kullanıcı başına aylık 24,99 ABD dolarıdır. Paylaşılan dakikalar, sınırsız kullanıcılar ve bir telefon numarası sunar. Fiyatlandırma, sektördeki diğer tekliflerin beklentileriyle uyumludur ve ihtiyaç sahibi işletmelere mükemmel bir hizmet sunmaya devam etmektedir.

Şirket ayrıca ek dakikalar sunar. Aylık 27,30 $ aylık 700 dakika satın alabilirsiniz. Ayrıca, aylık 310 dolara mal olan 10.000 dakikalık plan gibi daha büyük planlar sunuyorlar. Bu planlar, şirketin sunduğu standart planlardan daha büyük ihtiyaçları olan büyük işletmeler için mükemmeldir.

Phone.com İncelemesi

Top 10 Sanal Telefon Sistemleri

Sonuç

Birçoğu Phone.com’un mevcut diğer seçeneklerden daha “ana akım” bir seçenek olduğunu düşünüyor. Bu doğru olsa da, işinizin ihtiyaçlarını karşılayacak yüksek kaliteli bir çözüm elde etmenizi sağlamak için dikkate alınması gereken pek çok şey vardır. Phone.com, bazı yarışmalardan biraz daha pahalıdır, ancak güvenilir bir marka için ödeme yapıyorsunuz. Ayrıca büyük bir fiyata çok sayıda ek özellik sunarlar. Yüksek kaliteli PDX hizmetleri arıyorsanız, Phone.com şüphesiz piyasada bulunan en iyi markalardan biridir.


✅Ringcentral İnceleme (Ücretsiz deneme)

Ringcentral, geleneksel VoIP sağlayıcınızdan beklediğinizin üstüne ve ötesine gider. Küçük işletmeler için gelişmiş ve kullanımı kolay web tabanlı bir arayüze sahiptir. Web tabanlı sistem, çağrıları imzalama, alma ve gönderme işlemlerini ve faturanızı ödemenin tamamını kolaylaştırabilir. Barındırılan bir VoIP platformu olarak, bina PBX sistemlerine gerçekten rakip olan özelliklerin bir listesini sunabilmektedirler. Ringcentral, süreçte bir kol ve bir bacak şarj etmek zorunda kalmadan oldukça karmaşık bir hizmet sunabilmiştir.

Fiyatlandırma

Şu anda Ringcentral bireyler ve işletmeler için birden fazla farklı fiyatlandırma seviyesi sunuyor. İki ila 19 kullanıcı arasında bir yere sahip olacak işletmeler için, toplam maliyet kullanıcı başına aylık 29.99 dolar. Bununla birlikte, 100’den fazla kullanıcısı olan ve her kullanıcı için ayda 19,99 ABD doları kadar düşük fiyatlara sahip olan hesaplara kaydolduğunuzda çok şey alabilirsiniz. Kullanıcıların hem gelen hem de giden telefonlarla bağlantı kurmasına izin verir ve işletmelerin telefonlarını ayarlamasına ve cep telefonlarına ve diğer alıcı cihazlara çağrı yönlendirmesine izin verir.

Kullanım kolaylığı

Birçok VoIP hizmetiyle ilgili temel sorunlardan biri, sadece kullanımı kolay olanların hepsi değil. Ancak, Ringcentral, web arayüzü üzerinden kullanımı oldukça kolay olan bir hizmeti bir araya getirmeyi başardı. Telefon numarası e-posta ile abone olduktan sonra teslim edilir. İşletmeler daha sonra mevcut bir telefon numarasını aktarabilir veya kendi ücretsiz telefon numaralarını talep edebilir. Ardından, doğrudan giriş yapabilir ve uzantılar oluşturabilir, çağrı gruplarını atayabilir, arama kuyruğunun kurallarını ve otomatik yönlendirme çözümlerini belirleyebilirsiniz. Onlar gerçekten küçük işletmeler için mükemmel ve kolay kullanımlı bir seçenektir. Arabirim kaygan. Kontroller çok duyarlı. Servis çok çeşitli IP telefonlarla uyumludur.

Özellikler

Özellikle Professional planına kaydolursanız, Ringcentral tarafından sunulan özelliklerin listesi neredeyse sınırsızdır. Şirket, sanal bir resepsiyonist, beklemede iken müzik çalma yeteneği, mesaj uyarıları, şirketiniz için güncelleştirilmiş durum bilgileri ve kullanıcının gidebileceği diğer ağaç çeşitlerini sunmaktadır. Bu özellikler hem web tabanlı kullanıcılar hem de kullanıcılar için kullanılabilir. Şirket ayrıca fakslamanın tutarlı bir ihtiyaç olduğu sektörler için web tabanlı bir faks servisi de sunuyor.

Ayrıca, şirket ayrıca mobil cihazlar için bir çağrı yönlendirme özelliği sunuyor. İki farklı çağrı yönlendirmesi vardır. İlk telefon cevap vermezse veya sadece bir sesli mesaja yönlendirilirse, farklı bir telefon denemek üzere ayarlayabilirsiniz.

Ringcentral İnceleme

Top 10 Sanal Telefon Sistemleri

Sonuç

Küçük işletmeler için Ringcentral’den daha iyi bir seçenek yoktur. Sürekli olarak yenilik yapıyorlar ve çoğu rakipten daha iyi bir hizmet sunarak sektörünün zirvesine yükseldiler. Makul fiyatlar için sundukları muazzam farklı özellikler yelpazesi, onlara çevrimiçi ve çevrimdışı işletmeler için popüler bir seçenek haline getirmiştir. Birçok özellik içeren ucuz bir VoIP seçeneği arıyorsanız, Ringcentral’den daha uzak görünmeyin. RingCentral’a 5 üzerinden 5 yıldız ve 1. sırada yer verdik.


✅RapidFax İnceleme (30 günlük ücretsiz deneme süresi)

RapidFax, bir faks makinesine gerek kalmadan, kullanıcıların internetten ve e-posta yoluyla faks göndermelerini sağlayan bir çevrimiçi faks hizmetidir. RapidFax, müşterilerin hem yerel hem de ücretsiz numaralar kullanmasına olanak tanır. Fakslar dijital olabilir, ancak alıcılar tarafından standart bir mesaj gibi yazdırılır. Rapidfax, bir faks makinesinin maliyeti olmadan ya da çalıştırmak için gereken sarf malzemeleri (mürekkep ve kağıt.) Olmaksızın fakslamanın avantajlarını sağlayarak kullanıcılara çok fazla para tasarrufu sağlayabilir. Hizmet, fakslar için sınırsız miktarda depolama alanı içerir. Özellikle tipik bir faks olarak devrimci, bir MP3 müzik dosyasının boyutunun 300 katından daha az olan sadece 8KB (Kilobayt) veriden oluşuyor, ama kesinlikle belirtmeye değer.

Özellikler

Hizmet, kullanıcıların üretkenliği artırmaya yönelik büyük bir girişimde birden fazla faks gönderip almalarını sağlar. Rapidfax’a basit bir web istemcisi aracılığıyla erişilir; Sadece bir web tarayıcısı ile hesabınıza giriş yapın ve doğrudan faks alabilirsiniz. Özellikle bir masaüstü ya da mobil uygulama göremediğimiz için hayal kırıklığına uğruyor, ancak sitenin kullanım kolaylığı ve kolaylığı bu çöküşe neden oluyor. Ancak zayıf bir şekilde sunulmuştur. Rapidfax ayrıca, şema göndermeniz veya mesajınıza bir etki eklemeniz gerekiyorsa, görüntülerin ve zengin metin dosyalarının gönderilmesini de destekler.

Microsoft görünümüyle görülebilen Microsoft görünümüyle Rapidfaxincorporatesseamless entegrasyonu, dünyanın en popüler e-posta istemcilerinden biridir. Rapidfax internet üzerinden çalıştığından, meşgul sinyali alma şansı yoktur ve faksınızı göndermek için beklemek zorundadır, sistem sizin için her şeyi yapar. E-posta yoluyla başarılı veya başarısız bir faks için basit bir onay alacaksınız.

Rapidfax’ın sunduğu destek yeterli, ancak biraz eksik. 9-5 telefon hattı var, e-posta desteği Rapidfax’ın web sitesinde bir SSS; Bu kesinlikle hiçbir şeyden daha iyi değil, ancak örneğin 8PM ve bir faks gönderemezseniz, beklemek zorunda kalacaksınız. Rapidfax ücretsiz 30 günlük deneme sunuyor, kurulum ücreti yok ve kapsayıcı fiyat ile 300 faks gönderiyor veya alabilirsiniz.

RapidFax İncelemesi

Top 10 Sanal Telefon Sistemleri

özet

Rapidfax bir faks makinesi olmadan fakslama için basit bir çözüm sunar, işini iyi yapar, ancak birçok özelliğe sahip değildir ve müşteri desteği standardın altındadır. Rapidfaxin bir masaüstü programını mutlak en düşük seviyede görmek isteriz, bir mobil uygulama daha iyi. Web sitesi etkili bir şekilde çalışır ancak bir revizyon gerektirir.Uygulama ve sunum eksikliği büyük düşüşler vardır; Dürüst olmak gerekirse Rapidfax bu ürüne yatırım yapmak gibi görünmüyor. Rapidfax internet üzerinden faks göndermenizi sağlar, ancak bir prim gelir ve birçok önemli özellikten yoksundur. Rapidfax’ı oldukça hayal kırıklığı yaratan 2 5 yıldızla değerlendiriyoruz.


✅Vonage İş Çözümleri İnceleme

Vocalocity, küçük ve orta ölçekli işletmeler için VoIP iletişim hizmetleri sağlayıcısı olarak başladı. 2009 yılında Vocalocity 4,1 milyon dolar fon sağladı ve ürünlerini genişletmek için çalışmaya başladı. 2012 yılına gelindiğinde şirket, heyecan verici yeni özellikler sunmuş ve ürünlerini desteklemek için mobil uygulamalar bile oluşturmuştu. Vocalocity 2013 yılında Vonage olarak bilinen bir şirket tarafından satın alındı ​​ve şimdi de uygun bir şekilde Vonage Business Solutions adı verilen lider ürünüydü.

Sunulan ürünler

Vonage Business Solutions, küçük ve orta ölçekli işletmeler için etkili çözümler sunmayı amaçlayan profesyonel bir ses sağlayıcıdır. Hem masaüstü hem de mobil cihazlar için uygulamalara sahipler ve istisnai iletişim hizmetleri sunarken kullanıcıyı kontrol etmeye odaklanıyorlar.

Servis, arayanın kimliği, Çağrı Yönlendirme, Cep Telefonu Entegrasyonu, Arama Taraması, Çağrı Kayıtları, Çağrı tutma ve üç yönlü konferans gibi özelliklerin inanılmaz bir listesine sahiptir. Aynı zamanda, aramayı yerinde tutabilmenizi, sizi serbest bırakmanızı ve aynı hesapta bir başkası tarafından alınmasını sağlayan arama park etme gibi sezgisel özellikler de oluşturmuşlardır. Kullanıcılar, çağrılarını çok etkili bir şekilde yönetebilir ve konu hakkında daha fazla bilgi sahibi olan katılımcılara çağrı düzenleyerek verimliliği artırabilir. Vocalocity’nin en büyük faydalarından biri, herhangi bir sözleşme olmaksızın sabit bir aylık ücretle çalışmasıdır; Bu, işletme sahiplerinin bir sabit fiyat için müşterilere sınırsız çağrı yapmalarını ve herhangi bir süre için hizmeti durdurmak istemeleri durumunda ücretlendirilmeyeceklerini garanti eder. Vonage, çok daha fazla güvenlikle daha iyi mali yönetime yardımcı olan bir VoIP hizmeti sunuyor. Ürün amacına çok iyi uyuyor; Küçük işletmeler için hayat sunmaya başladı, böylece bireysel ihtiyaçlara hitap ediyor ve şirketlerin ihtiyaç duyduğu aşırı özellikleri ortaya koyuyor.

Ek özellikler

Vonage, masaüstü yazılımı, eklentiler ve mobil uygulamalara sahiptir, bu da kullanıcıların hesabının herhangi bir zamanda yönetilebileceği anlamına gelir ve aramalar, bulundukları her yerde alınabilir. Yazılımın kullanımı oldukça basittir, grafik kullanıcı arayüzü aynı zamanda çok dostça ve anti-korkutucu olmakla birlikte eksiksizdir. Aramalar hızlı bir şekilde bağlanır ve üç üye aynı anda çağrıya dahil olabilir. Çoğu eylem sadece birkaç tıklama alır ve sistemin kurulumu çok basittir, hemen hemen tüm VoIP telefonlarla çalışır, bu da çözümü kurarken maliyetlerin düşebileceği anlamına gelir.

Vonage İş Çözümleri

Top 10 Sanal Telefon Sistemleri

özet

Vonage İş Çözümleri VoIP hizmeti, ne için yapıldığı konusunda çok etkili ve fiyatı göz önüne alındığında oldukça özellikli. Yazılımın kullanımı kolaydır ve dünyanın herhangi bir yerinden yönetilebilir. Çağrı kalitesi, sadece ara sıra düşen kelime ile neredeyse her zaman olağanüstü. Bu çözümü çok ciddiye almadan önce Vonage’in büyük şirketlerin ihtiyaçlarına uyum sağladığını görmek isteriz, ancak küçük işletmeler ve bireyler için Vonage esneklik ve kullanım kolaylığı ile mükemmel bir VoIP çözümü sunar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.