Satış Ortaklığı

31 İki Katmanlı En İyi Yabancı Satış Ortaklığı Programları 2018

2 Katmanlı Ortaklık Programı, her iki taraf için yerleşik kar üreten motor ile büyük bir kazan-kazan fikridir. İkili katılım programları size zaman, çaba ve para için daha iyi bir geri dönüş sunuyor. Değerli zamanınızı ve çabanızı bir iş ortağı programı aracılığıyla birisinin işine yatırım yapmaya karar verdiyseniz, doğru programları seçtiğinizden emin olmalısınız.

2 katmanlı bir ortaklık programı ile, altınızda başka bağlı kuruluşları işe alabilirsiniz. İki katmanlı iştirak programı benim favorimdir.

Sağlam bir başlangıç ​​yapın, en başından itibaren doğru yolda olun, bu  kendi işini kurma konusunda ciddi olan web yöneticileri için  en iyi ipucu .

31 En İyi İki Katlı Ortaklık Programı 2018

✅1- ExpertOption – Ücretsiz Üye Ol

Ömür boyu gelir paylaşım programı ile% 60’a varan komisyoncu kazanç elde edin. Trafiğinizle yüksek dönüşüm oranı elde edin! Webmaster’ın karının% 5’ini ödüyorlar. Bir web yöneticisi getirin ve karlarının% 5’ini hayat boyu kazanın.

ExpertOption

Resmi Siteyi Ziyaret Et:  ExpertOption

✅ 2- Online Affiliate World – Ücretsiz Kayıt Olun

Online Affiliate World, cazip fırsatlar sunan cazip bir çevrimiçi ortaklık programları kaynağıdır. Çevrimiçi poker, kumarhane tanıtımı yapmak için para kazanmayı öğrenin. En çok ödeme yapan bağlı kuruluş programlarına göz atın. Çılgın ve yüksek ödeme fırsatları mevcut!

Çevrimiçi Ortaklık Dünyası

Resmi Siteyi Ziyaret Et:  Online Affiliate World

✅ 3- Affiliate Partners – # 1 Finansal Ortaklık Programları – Ücretsiz Kayıt Olun

Ağa yeni bağlı kuruluşlara başvurun ve bir komisyon alın. Ağımız yalnızca EBM’ye dayanmaktadır. Bu tür ödeme seçeneklerini, ilgili tüm taraflar için en adil çözüm olarak görüyoruz. İşbirliğimiz nedeniyle, ortalamanın üzerinde yüksek komisyonlar sunabiliriz.

Ortaklık Ortakları

Resmi Siteyi Ziyaret Edin:  Affiliate Partners

✅4- AffiBank Ortaklık Programları – Ücretsiz Kayıt Olun

Sadece bir ortaklık olarak kaydolmak için 10 $ bonus var.AffiBank kapsamlı ve kategorize bir ortaklık programları pazar yeridir. Tekliflerin çoğu satış ortaklarına% 75’lik satış komisyonları veriyor. Bir web sitenize sahip olmanıza bile gerek yok ve size başarılı olmak için ihtiyacınız olan her şeyi sağlıyor!

AffiBank

Resmi Siteyi Ziyaret Edin:  AffiBank

✅5- Binomo – Ücretsiz Üye Ol

İştiraklerinizi ortaklık ortaklık programımıza katılmaya davet edin ve gelirlerinin% 5’i oranında ödeme alın.

Binomo

Resmi Siteyi Ziyaret Edin:  Binomo

✅ 6- BullionVault – Ücretsiz Üye Ol

BullionVault, web’deki en hızlı büyüyen işletmelerden biridir. Altın ve BullionVault.com’u arkadaşlarınıza veya kendi web sitenizin ziyaretçilerine tanıtarak brüt komisyonun% 25’lik payını kazanırsınız. Kurmak için iki dakikanızı ayırın ve yıllarca size saygın bir para kazandırmaya devam eder. Ekledikleriniz tarafından atıfta bulunulan yeni hesaplarda komisyonun% 6.25’inden daha fazla pay alırsınız.

BullionVault

Resmi Siteyi Ziyaret Et:  BullionVault

✅ 7- Web Hosting Hub – Ücretsiz Kayıt Ol

İnsanları iştirak programına yönlendirin ve kazançlarının bir kısmını kazanın. Ardından, çabalarınızın sonuçlarını takip edin. Yeni alt kuruluşlar oluşturmak için sayfanıza kayıt formu kodunu yerleştirebilirsiniz. Ayrıca, giriş formunu sayfanıza da ekleyebilirsiniz, böylece alt kuruluşlarınız siteniz üzerinden bağlı kuruluş paneline giriş yapabilir.

Web Hosting Merkezi

Resmi Siteyi Ziyaret Edin:  Web Hosting Hub


✅8- Sell Health (Sağlık Ürünleri’nden Kolay Para?) Ücretsiz Kayıt Olun

Sell Health ürünleri Komisyonları cömert ve bu benim için en büyük kaynaklardan biridir.Bu şirket hakkında başka bir teşvik noktası sahip oldukları ortaklık sevk sistemidir. Mevcut bir bağlı kuruluş, ürünlerini satmak için başka bir bağlı şirkete başvurabilir ve Satış Sağlığı, başvurulan bağlı kuruluşun yaptığı tüm satışların% 5’ini atıfta bulunur. % 5’i Satış Ortaklığı’nın kesintisinden değil, yeni bağlı kuruluşlar komisyonundan gelir.

Sağlık satmak

Resmi Siteyi Ziyaret Edin:  Sell Health


✅9- Rakuten Pazarlama LinkShare – Ücretsiz Üye Ol

Bu, satış ortaklarına ve satış başına maliyete bağlı ortaklık programlarına bağlı şirketleri birleştiren bir bağlı kuruluş ağıdır. LinkShare doğrudan bir ortaklık programı yerine bir bağlı kuruluş olduğundan, çok çeşitli satıcılardan ürün ve hizmet sunmak isteyen pazarlamacılar için mükemmel bir seçimdir.

Rakuten Pazarlama LinkShare

Resmi Siteyi Ziyaret Edin:  Rakuten Marketing LinkShare


✅ 10- Elena’nın Modelleri – Ücretsiz Kayıt Olun

2 Katmanlı Ömür Boyu Komisyonlar Sadece bağlantılarınız üzerinden kayıt yaptıran tüm kullanıcılar için ödeme aldığınız gibi, atıfta bulunduğunuz her bir iştirak için de ömür boyu ikinci kademe komisyonlar alırsınız. Başka bir deyişle, X kullanıcısı sitemize bağlantıyı izleyerek geldi ve ortağımız olmaya karar verdiyse, X’in ürettiği tüm satışlarda% 5 ödeme alacaksınız.

Elena'nın Modelleri

Resmi Siteyi Ziyaret Edin:  Elena’nın Modelleri


✅11- ShareASale (Güvenilir Aylık Ödemeler) Ücretsiz Kayıt Ol

ShareASale – Tanıtmak için bir ton ürün ve hizmet bulacağınız en iyi satış ağlarından biri. Son derece güvenilirler ve raporları sağlam.

Shareasale

Resmi Siteyi Ziyaret Et:  Shareasale


✅12- Veden – Ücretsiz Üye Ol

Bir müşterinin bir ürünü satın alması için ilk kez ziyaret ettiğinde% 15 oranında komisyon alırsınız, bir sonraki müşteriye ait satın alımlar için size% 10 komisyon ödenir. Ortalama sipariş büyüklüğü 110 $ ‘dan fazla olduğunda, gerçek kalan geliri geliştirirsiniz. Bu, iki kademeli bir Ortaklık Programıdır, bu nedenle başvurduğunuz herhangi bir bağlı kuruluşun ürettiği tüm işlerde de% 10 ödeme alırsınız.

Veden

Resmi Siteyi Ziyaret Edin:  Veden


✅ 13- ResellersPanel (2 Katmanlı Ortaklık Programı) Ücretsiz Kayıt Ol

ResellersPanel tarafından sunulan Ortaklık Programı, herhangi bir ekstra iş yapmak zorunda kalmadan ve yeni müşteriler getirmekten endişe duymadan satıcı komisyonunuzu güçlendirmenin mükemmel bir yoludur. Tek yapmanız gereken, özel etiketli Bayi Programı ile ücretsiz bir hesap açmak ve ardından kayıt olmak için diğer satıcıları çekmek. Daha sonra, herhangi biri bir satış yaptığında, ilgili para işleminin% 10’unu kazanacaksınız.

Satıcılar Paneli

Resmi Siteyi Ziyaret Edin:  ResellersPanel


14- Block Therapy Ücretsiz Kayıt

Block Therapy 2 Katmanlı Ortaklık Programında Neler Dahil? % 15-20 komisyonu ile ödüllendirilir. Tavsiyeleriniz, BlockTherapy.com’daki üyelik süreleri boyunca sizinki kalır. Kişiselleştirilmiş bağlı kuruluşunuzu kullanarak sattığınız herhangi bir çevrimiçi Block Therapy programında% 15 komisyon alırsınız.

Blok Terapi

Resmi Siteyi Ziyaret Et:  Block Therapy


15- Regal Varlıklar (ÜCRETSİZ Altın Yatırımcı Kiti)

Regal Varlıklar da ilginç bir 2-Katman-Ortaklık Programı var. Onların Regal Varlıklar Affiliate 2 katmanlı sistem sizin için satış işi yapan yeniden satıcılar elde etmek için pozisyon koyar.Regal Varlıklar gerçekten çok kazançlı bir ortaklık programı.ÜCRETSİZ Altın Yatırımcı Takımı

Resmi Siteyi Ziyaret Edin:  Regal Assets 


16- Thriving Child Summit – Ücretsiz Üye Ol

Thriving Child Summit 2 katmanlı bir ortaklık programı kullanıyor. Bu, bir bağlı kuruluş olarak, bu iştirakin AFFİLİ BAĞLANTINIZI takip ederek bir iştirakçi olması halinde başka bir bağlı kuruluş tarafından yönlendirilen bir iletişim tarafından yapılan herhangi bir satış için% 10 tazminat alabileceğiniz anlamına gelir. Göründüğü kadar karmaşık değil!

Gelişen Çocuk Zirvesi

Resmi Siteyi Ziyaret Edin:  Thriving Child Summit


✅ 17- WPEngine ortaklık programı – Ücretsiz Kayıt

WP Engine, promosyonlara yardımcı olacak linkler ve afişler sağlıyor. Alt iştirakleri de seviyoruz! Alt kuruluşlarınızın referans verdiği müşteri başına 50 ABD doları kazanın! Diğer satış ortaklarına bakın ve başvurdukları her satış için 50 $ kazanın.

WPEngine

Resmi Siteyi Ziyaret Edin:  WPEngine


✅18- Market Health (Sağlık ve Güzellik Ortaklık Programları) Ücretsiz Kayıt Ol

Sağlık takviyeleri ve doğal cilt bakım ürünleri en iyi satan 100’den fazla büyük teklifler arasından seçim yapın. Bir webmaster iseniz ve doğal ürünler endüstrisinin patlayıcı satışlarından para kazanmakla ilgileniyorsanız, Market Health Affiliate Program sizin için idealdir.

Pazar Sağlığı

Resmi Siteyi Ziyaret Edin:  Market Health


19- Gambling Affiliation – Ücretsiz Kayıt Ol

Gambling Affiliation, yalnızca iGaming endüstrisine adanmış 35.000’den fazla bağlı kuruluştan oluşan bir ağdır. Her ay tüm dünyadaki reklamverenlerimiz (oyun operatörleri) için binlerce aktif oyuncuyu işe alıyoruz. Kumar İlişkisi ile bir ortaklık kurarak, internette çok sayıda yeni müşteriyi her gün cezbetme potansiyeline sahip olacaksınız.

Kumar Bağlantısı

Resmi Siteyi Ziyaret Et:  Gambling Affiliation


20- SFI Ortaklık Programı – Ücretsiz Kayıt Ol

ÜCRETSİZ olarak başlayın, hiçbir yükümlülük altına girmeyin ve satın alma gereksinimi yoktur. Saatlerce para kazanmaya başlayın. Dünya çapında binlerce SFI üyesi, her gün komisyon kazanır.

SFI Ortaklık Programı

Resmi Siteyi Ziyaret Edin:  SFI Ortaklık Programı

SFI-powered TripleClicks bugün Web üzerinde en hızlı büyüyen ve en popüler e-ticaret sitelerinden biridir. Dünyanın dört bir yanından 10.000’den fazla ürün, 24 saat açık artırma, harika çevrimiçi oyunlar ve daha fazlası ile, TripleClicks herkes için bir şey var – ve bu da hem çevrimiçi hem de kazançlı ve eğlenceli satış yapıyor!


21- SiteSell – Ücretsiz Üye Ol

Ortaklık Programına katılın. Yalnız Build It! Arkadaşlarınızı ve ziyaretçilerinize
özel “sadece” linkinden ulaşabilirsiniz. Satın aldıklarında, diğer her şeyi,
tüm siparişleri işleme ve yerine getirme işlemlerini gerçekleştiririz ve size cömert bir komisyon ödersiniz. Diğerleri de iş başarısı ve kendiliğinden gerçekleşmesini sağlar. Ve bunu yaparak gelir elde edin.

SiteSell

Resmi Siteyi Ziyaret Et:  SiteSell


22- Grand Capital – Ücretsiz Kayıt Ol

Herhangi bir sosyal medya ağında bir blogunuz, bir web siteniz, bir forumunuz veya bir topluluğunuz varsa, o zaman GC web ortaklık programından yararlanabilirsiniz! Yalnızca müşterileri değil, alt ortakları da çekerek kâr edebilirsiniz. Tarafınızdan çeken bir kullanıcı bir GC ortağı olacaksa, karından belirli bir yüzde alacaksınız.

Büyük Sermaye

Resmi Siteyi Ziyaret Edin:  Grand Capital


23- Avahost Web Hosting – Ücretsiz Kayıt Ol

İkinci Katmanınızdaki tüm bağlı kuruluşlar tarafından kazanılan tüm komisyonlardan% 10 kazanın! Bu komisyon, başvurduğunuz müşteri AvaHost müşterisi olduğu sürece yinelenmektedir. Ortaklar, PayPal üzerinden ödenebilir, Amerika Birleşik Devletlerinde veya banka havalelerinde olup olmadığını kontrol edebilir.

Avahost

Resmi Siteyi Ziyaret Et:  Avahost Web Hosting


24- A2 Hosting Web Hosting – Ücretsiz Kayıt

140 $ / Yeni Müşteriye Kadar Kazan! İkinci Kademe Komisyonu: 5 $ / Yeni Müşteri (Alt-Referans). Yüksek hızlı ev sahipliğimizi kitlenize satmak çok kolay! Satış ortağı bağlantınız üzerinden yol gönderdiğiniz her yeni müşteri için 140 dolara kadar kazanırsınız.

A2 Hosting

Resmi Siteyi Ziyaret Edin:  A2 Hosting


25- AvaPartner (Forex Ortaklık Programı) Ücretsiz Kayıt Ol

Gelirin% 10’unu almak için, lütfen tüm iş ortaklarını my.avapartner.com/?ref=YourAffiliateID adresine gönderin ve YourAffiliateID’yi bağlı kuruluş numaranızla değiştirin. EBM oranları, 200 ABD doları olarak listelenen ortaklık programı için yüksek düzeyde başlar. Alt kuruluş komisyon oranları% 10, gelir payı oranları ise% 25 seviyesindedir. İştirakler, PayPal dahil birçok ödeme yöntemine sahiptir ve ayrıca Ava Bankamatik Kartlarını da toplayabilirsiniz.

AvaPartner

Resmi Siteyi Ziyaret Edin:  AvaPartner


✅ 26- Cybercon Dedicated Sunucu Barındırma – Ücretsiz Kayıt

Kupon kodu, web sitemizde bir satın alma işlemi için her kullanıldığında, normal% 50 Doğrudan Satış Komisyonunu kazanır ve% 25’lik bir İstihdam Komisyonu kazanırsınız. Affiliate Programımızın Çok Düzeyli bir Pazarlama programı olmadığını lütfen unutmayın. Yalnızca işe alınan iştiraklerinizden oluşturulan satışlar için komisyon kazanırsınız. Kayıt formunu doldururken, kupon kodunuzu “Yönlendirme Kodu” olarak kullanmaları gerekir. Bu kadar! Benim Sevk Kodu:  5SK78U

Cybercon

Resmi Siteyi Ziyaret Et:  Cybercon


27- pCloud – Ücretsiz Kayıt Ol

2 katmanlı iştirakimizle, programa katılmaya teşvik ettiğiniz bağlı kuruluşların oluşturduğu komisyonların% 10’unu kazanabilirsiniz.

pCloud

Resmi Siteyi Ziyaret Et:  pCloud


✅ 28- Host1Plus Ortaklık Programı – Ücretsiz Kayıt Ol

Başlamak için, bağlı kuruluş hesabınızı oluşturun ve 10 $ kayıt bonusu alın. Her bir müşteri için% 100 veya 200 $ ile başlayın ve her bir alt işlem için ekstra ücret alın. Ücretsiz katılın ve ihtiyacınız olan her şeyi alın.

host1plus ortağı

Resmi Siteyi Ziyaret Et:  Host1Plus

✅29-⭐ Joinhiving NEW (ÜCRETSİZ bir hesap açın)

Programın bir parçası olmak, adınıza ve e-posta adresinize kaydolmak kadar kolay olup, daha sonra benzersiz ortaklık bağlantınızı alacaksınız. Hiving, katılımınızı mümkün olduğunca keyifli hale getirmeye çalışır. Programımız, Hiving’i oluşturan tüm 27 ülkeden Panelistleri işe almanıza ve imzalamanıza izin verir. Her işe alınan Panelist için önceden belirlenmiş bir miktar alın.

Resmi Siteyi Ziyaret Edin:  Joinhiving

30- Affiliate Cruise – Ücretsiz Üye Ol

Komisyon Yapısı ne olursa olsun, tüm Bağlı Kuruluşlar, bize atıfta bulunulan tüm Yeni Bağlı Kuruluşlara ömür boyu% 2,5 Sevk Komisyonu kazanma seçeneğine sahiptir. Sevk Komisyonu, tüm Üyeliğin Bağlı Kuruluşları tarafından yönlendirilen Yeni İştirakçiler tarafından oluşturulan Net Gelirlerin yüzdesi olarak hesaplanmaktadır.

Ortaklık Cruise

Resmi Siteyi Ziyaret Edin:  Ortaklık Yolculuğu

31- Power Up Affiliate – Ücretsiz Üye Ol

Power Up Affiliates’de, teşvik edilecek finansal ürünleri seçersiniz. Çevrimiçi pazarımız, seçebileceğiniz çeşitli teklifler içerir. Bu nedenle, her zaman kitlenizi çekecek olanı bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Güç Up Ortaklık

Resmi Siteyi Ziyaret Edin:  Power Up Affiliate

***********************************************

Web yöneticileri Affiliate Marketing ile ayda 3000 $ ‘dan 300.000 $’ a kadar her yerde kazanç sağlıyor!

Ortaklık Programları, bir e-ticareti en düşük başlangıç ​​maliyetiyle başlatmak için mükemmel bir yol olabilir. Binlerce tüccar online üyelik programları başlattı. Bir web siteniz varsa, sitenizdeki diğer kullanıcıların ürünlerini tanıtmak, web sitenizi kârlı hale getirmenin harika bir yolunu sunar.

Ortaklık programlarının nasıl çalıştığını bilmiyorsanız, kısa bir açıklama burada;

İlk olarak, ürünleri pazarlamak için şirkete üye olmalısınız. Normal olarak kaydolmak, adınızı, adresinizi, ulaşabileceğiniz bir telefon numarasını ve web sitenizin adını ve URL’sini içeren bir form doldurmanızı içerir.

Satıcı tarafından onaylandıktan sonra, bir sonraki adım sitenizin web sitesinin web sitesine bağlantılar yerleştirmektir. Bağlantı bir tanımlayıcı içerecek ve satıcı müşteriyi sitelerine kimin göndereceğini bilecektir. Birisi bağlantınıza tıkladığında, satıcının web sitesini ziyaret eder ve satın alma işlemi yapar, bu satış için bir komisyon alırsınız.

UYARI:  Yasal bağlı kuruluş programları tamamen ücretsiz kayıt olmanızı sağlayacaktır. Başka birinin ürünlerini tanıtmak için hiçbir şey ödemenize gerek yok. Ürünü alıcıya tanıtıyorsunuz ve karşılığında satıcıya ürettiğiniz herhangi bir satış ve / veya olası satış için bir komisyon alıyorsunuz. Ücret ödemenizi veya ürünleri sipariş etmenizi gerektiren dolandırıcılıklardan ve programlardan kaçının.

İnternette çok sayıda bağlı kuruluş programı bulunmaktadır. Tüccarların kendileri tarafından kendi bünyesinde çalıştırılan bağımsız üyelik programlarıyla kaydolabilir veya birçok Bağlı Kuruluş Ağından birine katılabilirsiniz. Bu ağlar, sizlerle ortaklık kurmanız için ağlarında yüzlerce hatta binlerce tüccar bulundurmaktadır. Size uyacak ve sitenizle mükemmel uyum sağlayacak bir şey bulmakta sorun yaşamamalısınız.

Bazı programlar 2 katmanlı programlardır, bu da bir başkasına üye olmak için kayıt yaptıran birisine başvurursanız ek bir bonus yapacağınız anlamına gelir. Kaydolan kişi bunun için hiçbir şekilde ödeme yapmaz. Bu, tüccar tarafından ödenen, programına başka bir bağlı kuruluşa başvurduğunuz için teşekkür eden bir bonustur.

Bağlı kuruluş programlarından para kazanmanın en iyi yolu, görüntülediğiniz reklamların ziyaretçilerinizin ilgi alanlarıyla alakalı olmasını sağlamaktır. Reklamlar sitenizi geliştirmeli – buna müdahale etmemelidir (agresif pop-up’lara dikkat edin – ziyaretçileriniz hoşuna gitmeyecektir).

Örneğin, yerel satranç kulübünüz için bir web sitesi çalıştırıyorsanız, Amazon’a satranç ile ilgili kitaplar ya da satranç takımı ve satranç saatlerine sahip bir satranç malzemeleri web sitesine bağlantı içeren bir linkiniz olabilir. Bunlar, site ziyaretçilerinizin ilgisini çekmek isteyeceği tüm öğelerdir. Bununla birlikte, uygun olmayan bir şekilde, kozmetik satan web sitelerine veya dans ayakkabısına hafifçe vurmak uygun değildir. Google Adsense, sitenize en az çaba harcayarak hedefli reklamlar eklemenin bir yolunu sunar. Google ile iş ortaklığı yaptığınız için, şirketin büstü geçeceğinden endişe duymuyorsunuz ve ödeme almayacaksınız. Ancak, bu günlerde her insanın ve köpeğinin web sitelerine Google Adsense eklediği ve buna bağlı olarak tıklama başına ödeme oranının çok daha düşük olduğu görülüyor. Çok fazla ziyaretçiye sahip bir siteniz varsa, Sitenize Adsense eklemeye hala değer olabilir. Bununla birlikte, günde yüz ziyaretçiden daha az gelirseniz, hedeflenen reklamlar, krediler veya sigorta için reklam gibi yüksek tıklama başına maliyet getirmedikçe, kayda değer miktarda para kazanamazsınız.

Bir Ortaklık Ağına katılmanın avantajlarından biri, bir dizi ortaklık programına katılabilmeniz ve bunlardan aldığınız tüm komisyonlar için sadece bir ödeme alabilmenizdir. Bu harika, çünkü birçok küçük web sitesi ayda az sayıda satış yapıyor. Tüm bu komisyonlardan toplanan satışlar oldukça yüksek olsa da (örneğin, 100 sterlin), her bir satış sadece birkaç dolar değerinde olabilir. İdari maliyetlerden tasarruf etmek için, birçok bağımsız ortaklık programı nispeten yüksek bir asgari ödeme, örneğin 50 dolar empoze eder. Bu, bağımsız bir programla, ödemenizi almadan önce sadece bir programdan 50 dolar kazanmanız gerektiği anlamına gelir. Bağlı kuruluş ağları ile, bir dizi farklı programdan sadece 50 $ kazanmak zorunda kalacaksınız – bu yüzden zaman ve çabalarınız için biraz para alacaksınız!

Bağlı kuruluş pazarlamaya başladığınızda, sadece küçük miktarlarda para kazanıyorsanız, bu durumdan etkilenmeyin. Web sitenizde çalışmaya devam edin, arama motorlarının seveceği yeni ve orijinal içerikler sağlayın. Zamanla, sitenize gelen ziyaretçilerin sayısı artacak – ve böylece gelirinizde artacak!

Sitemizde kullandığımız bazı bağlı kuruluş pazarlama programlarını bizler için çok iyi olanları listeledik. İlginizi çekebilecek bir şey bulursanız, lütfen sizin için sağladığımız bağlantılardan kaydolun. Bazı programlar yeni üyelere başvurmak için “teşekkür” bonusu öder. Bu size hiçbir şekilde mal olmaz ve size bu değerli bilgileri sağladığımız için desteğinizi takdir ederiz.

Teşekkür ederim bol şans.

Leave a Reply

Your email address will not be published.